Řezbářské show

Organizujete akci, hody, ples, večírek nebo festival a hledáte show, která publikum zaujme? Řezbářství u Hoblinky vás rádo navštíví a předvede vám to nejlepší ze svého umu.

Řezbářská show motorovou pilou

Co před vámi dřevo skrývá? Před vašimi zraky jeho tajemství odhalíme. Naši řezbáři předvedou show za doprovodu dramatické hudby a návštěvníci budou moci obdivovat nebezpečnou práci s motorovou pilou.

Organizujete akci, hody, slavnosti, večírek, ples nebo festival? Tam všude se skvěle hodí řezbářská show. Překvapte tentokrát návštěvníky něčím novým a nečekaným. Naše originální řezbářská show publikum nejen zaujme ale stane se neodolatelnou dominantou Vaší akce.

Řezbářství u Hoblinky vás rádo navštíví a předvede vám to nejlepší ze svého umu. Zhotovené sochy zůstanou v majetku organizátora a můžete s ní vyzdobit třeba veřejný prostor nebo uspořádat dražbu na dobrou věc.

Často se ptáte

  • Veškeré nářadí i dřevo dovezeme, nemusíte tudíž dřevo shánět.
  • Svěřený prostor náležitě ohraničníme tak, aby byl pro diváky bezpečný ale dostatečně blízko, aby dobře viděli.
  • Show probíhá za doprovodu dramatické hudby. Hudbu přivezeme na flash disku a předáme zvukařovi. V případě, že se jedná o akci bez ozvučení, můžeme, po domluvě, přivést vlastní zvukovou techniku včerně mikrofonu pro zahájení show.
  • Vyřezaná socha bude cca do 1-2m a předem se můžeme na motivu domluvit.
  • Socha zůstane v majetku organizátora. Může s ní například vyzdobit veřejný prostor nebo ji použít v dražbě pro dobrou věc.
  • Po ukončení show po sobě zameteme a sochu Vám odneseme na požadované místo.

Zjistit cenu

Dívka s motorovou pilou

Oblíbená show pod taktovkou zkušené řezbářky Hanky. Řekněte sami, spojení ženy a pily je skutečně nevídaná kombinace, kterou prostě musíte vidět na vlastní oči.

Jak show probíhá?

Jedná se o techniku speed carving, kdy Hanka v krátkém času vyřeže motorovou pilou socha ze surového špalku. Nebezpečný seed carving je v očích diváku velmi působivá záležitost, ze které jen tak nespustí oči a budou si o ní ještě dlouho povídat.

Vyřezaná socha bude cca 1m a zůstává v majetku organizátora. Na motivu je možné se předem domluvit.

Zjistit cenu

Tandemové pily

Ojedinělá řezbářská show, při které můžete sledovat synchronní řezbu dvojice – řezbářky Hanky a řezbáře Igora. 

Tuto show zkrátka musíte vidět! Ohlušující řev motorových pil, odpadávající piliny, pot ve tváři a dřevořezby. 

Jak show probíhá?

Jedná se opět o techniku speed carving. Hanka a Igor, oba naráz, při hudebním doprovodu za krátký čas a přímo před vámi vyřežou dvě sochy. Zhotovené sochy zůstanou v majetku organizátora. Na motivu je možné se předem domluvit.

Zjistit cenu

Celodenní sochání řezbářky Hanky

Celodenní podívaná, která se jen tak neokouká. Po celý den budete moci sledovat, jak se z obyčejného špalku stane umělecké dílo. Řekněte sami, spojení ženy a pily je skutečně nevídaná kombinace, kterou prostě musíte vidět na vlastní oči.

Jak show probíhá?

Při celodenní řezbě je víc času i prostoru pro detaily sochy. Navíc je také větší prostor pro návštěvníky, kdy si s nimi můžeme pohovořit o dřevě, pilách, náředí i technikách.

Během dne vznikne 1 velká socha, která zůstává v majetku organizátora a můžete s ní vyzdobit třeba veřejný prostor nebo uspořádat dražbu na dobrou věc. Na motivu sochy je možné se předem dohodnout.

Zjistit cenu

Celodenní sochání Hanky a Igora

Tato sehraná dvojice je dokonalost sama. Ohlušující řev motorových pil, odpadávající piliny, pot ve tváři a dřevořezby. Celodenní podívaná, která se jen tak neokouká. Budete moci sledovat celodenní práci těchto zkušených řezbářů.

Na konci dne budou hotové 2 sochy, které zůstávají v majetku organizátora  a můžete s ní vyzdobit třeba veřejný prostor nebo uspořádat dražbu na dobrou věc.

Jak show probíhá?

Při celodenní řezbě je víc času i prostoru pro detaily sochy. Navíc je také větší prostor pro návštěvníky, kdy si s nimi můžeme pohovořit o dřevě, pilách, náředí i technikách.

Během dne vzniknou 2 velké sochy, které zůstávjí v majetku organizátora a můžete s nimi vyzdobit třeba veřejný prostor nebo uspořádat dražbu na dobrou věc. Na motivu sochy je možné se předem dohodnout.

Zjistit cenu

Ukázka řezbářského řemesla

Nahlédněte pod pokličku tradičního řemesla. Přivezeme kousek řezbářské dílny až k vám a ukážeme vám tradiční ruční nástroje, vybavení dílny i řezbáře v dobovém kostýmu.

Nad opracováváním dřeva si společně popovídáme o řemesle, probereme druhy dřeva, nástroje a začátečnické tipy pro ty, kteří by se práci se dřevem chtěli věnovat více.


Zjistit cenu

Ceník řezbářské show

Řezbářská showCenaV balíčku 1V balíčku 2Čes řezby
Dívka s motorovou pilou

      8 000 Kč       

7 200 Kč6 800 Kč30 minut
10 000 Kč9 000 Kč8 500Kč60 minut
Tandemové pily15 000 Kč13 500 Kč

12 750 Kč

30 minut
18 000 Kč16 200 Kč15 300 Kč60 minut
Celodenní sochání Hanky16 000 Kč14 400 Kč13 600 KčCelodenní
Celodenní sochání Hanky a Igora30 000 Kč27 000 Kč25 500 KčCelodenní 

* Všechny 60 minutové show jdou rozdělit do dvou 30 minutových show.

* Využijte speciální balíčky a získejte slevu na řezbářské show. Popis zvýhodněných balíčků najdete v ceníku