Kladívka s věnováním

Chtěli byste originálně vyjádřit své díky, někoho potěšit nebo hledáte netradiční dárek k narozeninám či svatbě? Dárky ze dřeva udělají radost všem, kteří ocení krásnou ruční práci a milují přírodu a kvalitní nadčasový materiál, který z ní pochází.

Kladívko s věnováním pro dědečka (7 variant)

490 Kč Cena bez DPH: 404,96 Kč

Vyměňte tentokrát ponožky za něco více úderného. A to doslova. Kladívko se hodí do krabice s nářadím každému muži. Navíc vám na něj vypálíme osobní vzkaz, který mu vždycky připomene, že vám na něm záleží.

Vyberte text, který chcete vypálit:
14 ks
Připraveno na nový domov. Odešleme začátkem ledna.

Kladívko je vyrobeno z kvalitní oceli a pyšní se 30cm jasanovou násadou. Text je do násady vypálený a celá násada je ošetřena kvalitním olejem, takže se text zaručeně nevytratí. Originální i praktický dárek pro dědečka k narozeninám, svátku i dni otců.

  • kladívko vyrobené z kvalitních materiálů
  • možnost vypálení osobního vzkazu
  • originální dárek pro muže
14 ks

Parametry výrobku

Délka
30 cm
Hmotnost
300 g
Materiál
jasan, ocel

Může se vám také libit

    • Doprava zdarma
    Dřevěná kytice (romantická růžová)
    6900 Kč

Citace zákazníků

Dáváme dřevu nový život

Za každým kouskem dřeva, které vezmeme do ruky, vidíme dlouhou životní cestu stromu, ze kterého dřevo pochází. Proto k němu přistupujeme s respektem. Ať už se jedná o věc praktickou či uměleckou, víme, že díky tomu bude strom ,,žít" dál.

Předáváme řemeslo dál

Řezbářství u Hoblinky vzniklo proto, aby i naše děti měli možnost poznat toto voňavé řemeslo. Děláme vše pro to, aby jsme se s Tebou mohly podělit o dřevěnou radost.

Ateliér pro nové řezbáře

Nic si nenecháváme pro sebe. Veškeré přijaté platby z našeho e-shopu jdou rovnou do obálky, která bude použita na vybudování ateliéru pro kurzy tradičních řemesel.

Mohlo by vás zajímat

chat Komentáře (0)