Novinky

Přivoňte si k tomu nejčerstvějšímu od Hoblinky.

Aktivní filtry

 • Hodiny se stromem života (průměr 40cm)

  2300 Kč

  Hodiny se stromem života jsou centrum energie. Říká se, že strom života symbolizuje propojení země a nebe, přináší stabilitu a propojení všeho. V historii tento symbol nabyl mnoha významů a je spojen s myšlenkami k životu a přírodě, my jsme tento nádherný symbol poctivě vyřezali do dřeva a vznikly z toho tyto krásné hodiny.

  Hodiny mají úctyhodný průměr 40cm a jsou vyrobeny z akátového nebo smrkového dřeva. Jsou vybaveny tichým hodinovým strojkem.

  Zobrazit
 • Hodiny se stromem života (průměr 25cm)

  790 Kč

  Hodiny se stromem života jsou centrum energie. Říká se, že strom života symbolizuje propojení země a nebe, přináší stabilitu a propojení všeho. V historii tento symbol nabyl mnoha významů a je spojen s myšlenkami k životu a přírodě, my jsme tento nádherný symbol poctivě vyřezali do dřeva a vznikly z toho tyto krásné hodiny, které máme ve 2 různých rozměrech, tyto hodiny mají průměr 25 cm.

  Zobrazit
 • Dubová miska ve tvaru srdíčka

  590 Kč
  Večerní mlsání zná asi každý, ať už mlsáte zdravě nebo hřešíte je potřeba si občas dopřát i něco dobrého. Naše dubová miska ve tvaru srdíčka Vám bude u sladkých večerů dělat vkusnou společnost. Hodí se také jako dekorace na stůl nebo vzácné příležitosti, ideálně plná dobrot a pochoutek. 
  Zobrazit
 • Miska ve tvaru veverky

  590 Kč

  Milovníci lesa pozor!  Naše dubová miska ve tvaru veverky je prostě dokonalá na chatu nebo na výlet do lesa a piknik. Misku můžete naplnit oblíbenými oříšky, sušeným ovocem nebo sladkostmi, které máte rádi, Miska je praktická a vleze se i do batohu nebo ruksaku, pokud se zrovna nikam nechystáte, vkusně ozdobí i váš stůl.

  Zobrazit
 • Miska ve tvaru oříšku

  590 Kč

  Kešu nebo mandle? Do naší dubové misky ve tvaru oříšku si můžete nasypat ty nejoblíbenější oříšky. Miska je rozdělaná na dvě části a tak si k oříškům můžete přidat i oblíbené ovoce nebo čokoládu, jen upozorňujeme, že nebudete stačit pochoutky dosypávat, proto doporučujeme nakoupit velké zásoby. 

  Zobrazit
 • Miska ve tvaru sovičky

  590 Kč

  Večerní mlsání zná asi každý, ať už mlsáte zdravě nebo hřešíte je potřeba si občas dopřát i něco dobrého. Naše dubová miska ve tvaru sovičky Vám bude u sladkých večerů dělat vkusnou společnost. Miska je rozdělen na tři části, můžete si tedy dobroty nakombinovat dle svého výběru. 

  Zobrazit
 • Dubová miska ve tvaru listu

  590 Kč

  Milovníci lesa pozor!  Naše dubová miska ve tvaru listu je prostě dokonalá na chatu nebo na výlet do lesa a piknik. Misku můžete naplnit oblíbenými oříšky, sušeným ovocem nebo sladkostmi, které máte rádi, Miska je praktická a vleze se i do batohu nebo ruksaku, pokud se zrovna nikam nechystáte, vkusně ozdobí i váš stůl. 

  Zobrazit
 • Dubová miska ve tvaru čtyřlístku

  590 Kč

  Nenašli jste letos čtyřlístek na louce? Nezoufejte, tato krásná dubová miska ve tvaru čtyřlístku vám nahradí ten opravdový a ještě zapadne na váš stůl. Miska je rozdělena na čtyři části, můžete si tedy dobroty nakombinovat dle svého výběru.

  Zobrazit
 • Set dvou misek a prkénko (dub)

  750 Kč
  Podzim se blíží a Set pro milovníky dobrého jídla není nikdy na škodu. Náš set obsahuje dvě misky na dobroty a prkénko, které můžete využít nejen na krájení ale také na podávání lahodných sýrů nebo uzenin. 
  Zobrazit
 • Prkénko na sýr

  370 Kč

  Prkénko ve tvaru sýrů? Pohádka pro sýrové nadšence. Ano, připravili jsme pro Vás dokonalé prkénko pro opravdové labužníky sýrů, které se Vám bude doma hodit. Prkénko můžete využít na na podávání lahodných sýrů a uzenin. 

  Zobrazit
 • Set dvou misek a prkénko (lípa)

  750 Kč

  Podzim se blíží a Set pro milovníky dobrého jídla není nikdy na škodu. Náš set obsahuje dvě misky na dobroty a prkénko, které můžete využít nejen na krájení ale také na podávání lahodných sýrů nebo uzenin. 

  Zobrazit